Długotrwały efekt lakieru hybrydowego

Świetnie wyglądające paznokcie przez dłuższy czas niż kilka dni? Tak, to możliwe dzięki innowacyjnym zabiegom, do których należy manicure hybrydowy. Taka forma „malowania” paznokci pozwoli na utrzymanie dłuższego efektu, który utrzymuje się nawet do 3 tygodni.

Szczególne właściwości lakierów hybrydowych

Semilac - lakier hybrydowyLakier hybrydowy Semilac jest produktem bezpiecznym i nieniszczącym płytki paznokciowej. Jego nakładanie jest bardzo precyzyjne, a dodatkowe utwardzanie lampą UV zapewni piękny połysk na dłuższy czas.

Nowoczesne połączenie właściwości żelu UV i lakieru do paznokci, to wybór dla kobiet, które cenią sobie komfortowy wygląd.

Co więcej, noszenie hybryd wykonanych produktami Semilac daje nam możliwość powtórnego wykonania zabiegu zaraz po usunięciu poprzedniego look’u.

Bogactwo kolorów

W ofercie znajdziemy duży wybór kolorów, które nawiązują do najnowszych nowinek w modzie. Dzięki temu zapewnimy sobie wygląd zgodny z aktualnymi trendami.

Znajdziemy zatem delikatne pastele jak i mocne odcienie czerwieni, zieleni czy żółci. Nasze paznokcie będą wyglądały pięknie każdego dnia i nie będzie trzeba myśleć o pomalowaniu niechcianych uszczerbków jak to bywa w przypadku użycia tradycyjnych lakierów do paznokci. Semilac lakier hybrydowy będzie doskonałym wyborem na co dzień jak i od święta.