Idealny podkład na wiosnę i lato: Revlon Colorstay z pompką!

Każda kobieta chce wyglądać ładnie i czuć się dobrze w swoim ciele. Zdajemy sobie sprawę z tego, że naszą wizytówką jest promienna, zadbana cera. Jednocześnie wiele z nas zmaga się z problemami skóry, takimi jak trądzik, popękane naczynka czy przebarwienia. Do tego dochodzi stres i zmęczenie, które również negatywnie wpływają na kondycję skóry – nasza cera jest szara, a oczy podkrążone. Produktem, którego nie powinno zabraknąć w kosmetyczce żadnej kobiety jest podkład, który ujednolici cerę i pomoże ukryć zmiany na skórze, dzięki czemu cera będzie wyglądała zdrowo i estetycznie.

Jaki podkład na wiosnę i lato?

podkład Revlon Colorstay z pompkąPodkład powinien być przede wszystkim dopasowany do naszych idealnych potrzeb. Jeśli mamy cerę normalną lub tłustą, ważne, żeby był wytrzymały i dodatkowo nie przetłuszczał skóry – taki jest na przykład beztłuszczowy i wyjątkowo trwały Revlon Colorstay z pompką. Podkład Revlon nie tylko jest lekki, nie obciąża skóry i nie zatyka porów (najczęstsza przyczyna powstawania stanów zapalnych), ale także ma cechę idealnego podkładu na wiosnę i lato: zwiera filtr przeciwsłoneczny, dzięki czemu nie tylko nadaje skórze ładny wygląd, ale jeszcze dba o nią, chroniąc ją przed szkodliwym działaniem słońca.

Dotychczas podkłady Revlon pozbawione były pompki. Utrudniało to nieco nakładanie makijażu, ostatnio jednak również w Polsce pojawiły się nowe serie kosmetyków Colorstay wyposażonych w pompkę ułatwiającą aplikację podkładu. Wiele Polek już od dawna czekało na takie rozwiązanie, wreszcie mamy się z czego cieszyć. Czy Revlon Colorstay z pompką będzie hitem? Wszystko na to wskazuje, w końcu bowiem mamy świetny podkład wyposażony w wygodny sposób aplikacji.