Jaką paletkę cieni do powiek wybrać?

paletka cieni WIBO

Cienie do powiek to niezbędnik w damskiej toaletce. Przydają się i na co dzień, i na szczególne okazje, podkreślają naturalny kolor tęczówki, otwierają oko i dodają spojrzeniu blasku. Jaką paletkę wybrać dla siebie? Dlaczego warto postawić na paletki cieni Wibo?  

Jak dopasować kolor cieni do powiek do typu urody i okazji?

Odpowiednio dopasowane do rodzaju urody cienie do powiek potrafią zdziałać cuda. Optycznie powiększają oczy i nadają im głębi, potrafią wydobyć z nich ich naturalne piękno. Jeśli mają podkreślić kolor oczu, powinny z nim kontrastować – panie z niebieskimi oczami doskonale prezentują się w zielonej czy brązowej oprawie oczu, zielonookie – w błękitach, ciemnookie kobiety mogą sięgnąć po mocniejsze, bardziej kontrastowe barwy.

O ile na co dzień nie należy przesadzać z makijażem, wybierając raczej delikatne, przydymione kolory, o tyle na większe wyjście dobrym wyborem będą ciemniejsze, mocniejsze barwy.

Cienie do powiek Wibo – wysoka jakość w przystępnej cenie

Poszukując kosmetyków wysokiej jakości, warto sięgnąć po cienie do powiek Wibo. Firma oferuje szeroki wybór produktów: różne kolory, cienie matowe czy z błyszczącymi drobinkami, na co dzień i na szczególne wyjścia.

Świetnym rozwiązaniem będzie paletka Wibo – poręczna, oferująca wiele kolorów i odcieni, dzięki czemu makijaż będzie maksymalnie dopracowany. Paletka cieni Wibo to trwałe, łatwe w nakładaniu kosmetyki, które długo utrzymują się na powiece. Cienie mają modne kolory, nie sypią się, pozwalają stworzyć oryginalny, dopasowany do typu urody makijaż na dowolną okazję.