Pielęgnacja blizn i rozstępów

pielęgnacja blizn i rozstępów

Blizny oraz rozstępy to niezbyt mile widziane pamiątki po różnych okresach w życiu. Choć mówi się, że każda blizna przypomina o ważnych wydarzeniach, to prawda jest taka, że większość osób marzy tylko o tym, by pozbyć się tych przykrych śladów ze swojego ciała. Jak to zrobić?

Jak pozbyć się rozstępów i blizn?

Cóż, utarło się, że aby pozbyć się blizn należy udać się na ich laserowe usuwanie. Prawda jednak jest taka, że drogie zabiegi nie muszą być wcale konieczne. Jak to możliwe? Otóż warto jest zacząć odpowiednią pielęgnacje blizny, która sprawi, że ta zacznie się zmniejszać aż w końcu całkowicie (lub przynajmniej częściowo) zaniknie.

Pielęgnacja blizn i rozstępów  

Najważniejsze w pielęgnacji blizn i rozstępów jest to aby wszystkie kroki wykonywać regularnie. Nie ma sensu kupować kosmetyków oraz różnych sprzętów wspomagających regeneracje blizn, jeśli będą używane one tylko raz na jakiś czas. Jednym z najlepszych sposobów na pozbycie się blizn jest tak zwany masaż na blizny. Polega on na delikatnym rozciąganiu blizny. Najlepszym wspomagaczem do takiego masażu będzie olejek Bio Oil na rozstępy. Kosmetyki na rozstępy i blizny mogą zdziałać prawdziwe cuda, trzeba tylko stosować je zgodnie z instrukcją oraz w miarę regularnie (kosmetyki Bio Oil można stosować codziennie). Dzięki innowacyjnej formule oraz połączenie najlepszych olejów w jeden produkt, olejek Bio Oil realnie poprawia wygląd skóry.