Podkład Lasting Performance – podkład kryjący o lekkiej formule

podkład Lasting Performance - odcień 101

Max Factor to kultowa już marka słynąca z dobrej jakości kosmetyków i posiadająca w swojej ofercie wiele kosmetycznych perełek. Jedną z nich jest podkład Lasting Performance, który od wielu lat bezustannie skrada serca wielu kobiet. Jego głównymi zaletami jest dobre krycie, lekkość i trwałość.

Jakie efekt uzyskamy na twarzy?

Podkład Max Factor Lasting Performance zapewnia dobre krycie, ale nie powoduje efektu maski. Jest lekki i niewyczuwalny na skórze, dobrze się w nią wtapia, nie tworząc smug i plam. Dostępny jest w wielu odcieniach, bez trudu można dopasować odpowiedni kolor do cery o ciepłych i chłodnych tonach. Jak sama nazwa wskazuje jest to podkład trwały, który utrzyma się w nienagannym stanie na skórze twarzy przez wiele godzin. Ukrywa niedoskonałości i zaczerwienienia, idealny na co dzień i na większe wyjścia.

Do jakiej cery jest dedykowany?

Posiadaczki cer normalnych, mieszanych i tłustych powinny być z niego zadowolone. Max Factor podkład Lasting Performance jest bezzapachowy i hipoalergiczny, odpowiedni więc będzie również dla skóry wrażliwej ze skłonnością do alergii. Podkład nie powoduje podrażnień i wysypu niedoskonałości. Nie zapycha i jest przyjazny dla skóry.

Sposób użycia

Podkład Lasting Performance od marki Max Factor znajduje się w plastikowym, dość twardym opakowaniu. Nie posiada aplikatora, pompki lub pędzelka do nakładania, wyciska się go bezpośrednio na skórę. Można go nakładać opuszkami palców bądź za pomocą gąbki lub pędzla do nakładania podkładu.