Rajstopy w sprayu – dla kogo?

Są osoby, których skóra potrzebuje szczególnej pielęgnacji. Czy rajstopy w formie sprayu mogą być ratunkiem dla kobiet o specyficznych wymaganiach? Okazuje się, że tak.

Komu szczególnie przydadzą się rajstopy w sprayu?

rajstopy w sprayu St. MoritzRajstopy w postaci lekkiej mgiełki to doskonały wybór dla kobiet o jasnej karnacji, np. rudowłosych. Ich skóra jest nie tylko jasna, ale też doskonale widoczne są na niej wszelkie niedoskonałości, naczynka i przebarwienia. Jednocześnie kobiety o tego typu skórze nie powinny opalać się, a do tak jasnej skóry trudno jest dobrać kolor samoopalacza. Najlepszym wyjściem są zatem właśnie rajstopy w sprayu, które nie tylko wyrównują koloryt, ale też dają efekt lekkiej, naturalnej opalenizny, nie szkodząc jednocześnie delikatnej skórze.

Ciąża

Ciąża także uniemożliwia nam korzystanie z kąpieli słonecznych i solarium. Jeśli jednak lubimy eksponować nasze nogi a nie chcemy zakładać rajstop – warto zaaplikować sobie spray.

Rajstopy te doskonale nadają się także na lato kiedy to rezygnujemy z noszenia zwykłych pończoch ze względu na wysokie temperatury.

Z powyższych rozważań można wysnuć wniosek, że rajstopy w sprayu są nie tylko ostatnią deską ratunku dla kobiet o bardzo delikatnej skórze, ale też świetnie sprawdzają się w każdej innej sytuacji.