Eyeliner w pisaku – dla początkujących

eyeliner

Obejrzyjcie jakikolwiek film ze złotej ery Hollywood, z lat czterdziestych, pięćdziesiątych, sześćdziesiątych. Każda gwiazda filmowa z tego okresu zawsze miała pięknie podkreślone eyelinerem oko. Moda na kreski trwa do czasów nam współczesnych, oferując różne grubości, kształty kresek, a nawet kolory. W tej kwestii dozwolone jest niemal wszystko. Dlatego obowiązkowo w naszej kosmetyczce nie może zabraknąć eyelinera w pisaku, a warto też zaopatrzyć się w eyeliner w żelu czy w pędzelku i sprawdzić, który sprawdzi się w naszym przypadku najlepiej.

Eyeliner w pisaku – moda nigdy nieprzemijająca

Nie jest łatwo wybrać najlepszy eyeliner, gdyż producenci oferują nam naprawdę duży wybór. Szczególnie w przypadku, kiedy dopiero zaczynamy przygodę z eyelinerami, warto zrobić przemyślane zakupy i wybrać najodpowiedniejszy, aby już na samym początku nie zrazić się do tego fantastycznego kosmetyku.

Najlepszy dla początkujących

Dla osób dopiero zaczynających naukę malowania kresek, najlepszym rozwiązaniem z możliwych będzie właśnie eyeliner w pisaku. Maluje się nim cienką kreskę, dokładnie tak jak zwykłym flamastrem, dzięki temu niewprawiona ręka, metodą prób i błędów, namaluje na oku ładną i równą kreskę.