Wielozadaniowy kosmetyk – tylko z Maybelline

Każda z nas lubi mieć w swojej kosmetyczce produkt uniwersalny, który można wykorzystywać w wielu różnych sytuacjach. Takimi bez wątpienia są kosmetyki Maybelline, które powinny znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety. Sprawdzają się doskonale w nawet najbardziej awaryjnych momentach. Przykładem może być cień do powiek Maybelline Color Tattoo.

Częstym problemem jest znalezienie idealnego produktu do brwi, który nie będzie miał zbyt ciepłego odcienia. Na szczęście Maybelline Color Tattoo w kolorze Permanent Taupe świetnie sprawdza się w roli cienia do brwi. Ta mieszanka szarości z brązem wygląda naprawdę idealnie, zarówno u blondynek, jak i u szatynek. Dodatkowo ten cień charakteryzuje się rewelacyjną trwałością, której mogą mu pozazdrościć produkty dedykowane do brwi.

Zdarza się również, że w naszej kosmetyczce zabraknie fajnej bazy pod cienie do powiek, która nie tylko na długo zatrzyma cienie na powiece, ale również podbije kolor wybranych cieni prasowanych czy sypkich. W takiej sytuacji również świetnie sprawdzą się cienie Maybelline Color Tattoo, których kremowa konsystencja sprawia, że długo utrzymują się na skórze, nie rolują się i fajnie podbijają kolor kolejnego nałożonego produktu.