Idealny podkład dla cery bez problemów

Te z kobiet, które nie zmagają się z niedoskonałościami cery poszukują dla siebie podkładu, który wydobędzie wszystkie najlepsze cechy ich skóry, jednocześnie nie obciążając i nie tworząc efektu maski.

podkład do twarzy Max Factor Miracle TouchJako podkład na co dzień najlepszy dla nich będzie kosmetyk, który oprócz delikatnego krycia i wyrównania kolorytu skóry dodatkowo rozświetli ją i nawilży. Taka jest właśnie propozycja marki Max Factor Miracle Touch – produkt średnio kryjący, o delikatnej, rozświetlającej formule nadającej cerze blasku.

Kosmetyki Max Factor znane są z innowatorskich rozwiązań i taki jest też ten podkład – jego formuła zawiera silikonowy składnik, który ułatwia rozprowadzanie go na twarzy, jednocześnie zapewniając krycie.

Silikon wmieszany w formułę podkładu w praktyce działa tak, jakbyśmy kładły kosmetyk na silikonową bazę, dlatego właśnie dodatkowe produkty przedłużające trwałość makijażu nie będą już potrzebne, a nawet mogą powodować delikatne ważenie się podkładu.

Kosmetyk zapewniający średnie krycie (według obietnic producenta) nie jest przystosowany do maskowania wyskakujących na twarzy niespodzianek, warto więc mieć w kosmetyczce awaryjny korektor, gdyby jakiś pryszcz nagle postanowił pojawić się na naszej twarzy.